Menüü

AVAME JUBA VARSTI

19. APRILLIL

seni võtame vastu grupibroneeringuid

Mida teha Nõmmel

→ Nõmme Spordikeskus
Nõmme Seikluspark asub Nõmme Spordikeskuse territooriumil.
Külastajaid ootavad lisaks seikluspargile allikaveega täidetud välibasseinid, hubane kohvik Legend, saunad.
Võimalik on mängida rannavõrkpalli (3 väljakut), tänavakorvpalli (2 väljakut), rannajalgpalli (1väljak) ja teisi pallimänge.
Seikluspargi kõrvalt saab alguse 15 km pikk, valgustatud Nõmme-Harku terviserada. Talvel on valgustatud 15km murdmaasuusaradu.

Basseini ala hinnakiri. Basseini haldab ning pileteid müüb Nõmme Spordikeskus.

Rohkem infot spordikeskuse kohta kodulehelt.


→ Kohvik Legend
Kohvik Legend – on Nõmmel asuvas, looduskaunis ja populaarses, spordikeskuses tegutsev perekeskne spordikohvik. Maitsvate toitude, hea teeninduse ja mõnusa interjööriga pakume muhedat emotsiooni nii noortele kui ka eakatele külastajatele ning igakülgset abi sünnipäevade ja firmapidude korraldamisel.
http://www.kohviklegend.ee

→ Glehni park
Nõmme linnaosa looja ja asutaja Nikolai von Glehni ajalooline uhke loss asub seikluspargist vaid 5 minuti jalutuskäigu kaugusel. Mäepealset lossi ümbritseb Glehni park.

Glehni loss

Pargis saab uudistada vana palmimaja, tähetorni ja jalutajat tervitavad Kalevipoja kuju ning kõigi laste lemmik, kivist krokodill.

→ Discgolfi rada
Koostöös Matkaspordiga on Nõmme Seikluspark rajanud Nõmmele taldrikugolfiraja.
Kahekümne ühe korviga discgolfi püsirada asub Mustamäe nõlva all, hüppetornide ja Raja tänava vahelisel maa-alal. Raja kasutamine on tasuta.

Discgolfi koolitusi korraldab OÜ Discgolfikoolitused.
http://discgolfikoolitused.ee

 

→ Nõmme Lumepark
Talvisel ajal toimuvad Mustamäe suusahüppetornide juuresNõmme Lumepargis mäesuusa ja lumelaua eraõpped, kursused ja trennid nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Avatud on kaks mäenõlva ja kohapeal on ka kvaliteetne rendilaenutus ning mõnusalt hubane kohvik.
Rohkem infot leiad – Nõmme Lumepark.

→ Nõmme turg
Oma peamise kaubanduskeskuse – turu – sai Nõmme enam kui sada aastat tagasi, 1908. aastal. Tallinna ilusaimalt turult saab laias valikus värsket Eesti toidukraami ja maitsvaid saiakesi.

Nõmme turg

→ Nõmme raudteejaam
Ajaloolise Nõmme raudteejaama ühes tiivas asuva Nõmme muuseumi püsiekspositsioon näitab Nõmme kui iseseisva linna arengulugu aastatel 1926 – 1940 ja ka varasemaid aastaid alates Nõmme rajamisest Nikolai von Glehni poolt 19. sajandi lõpus. Tutvu nende kodulehega.