Menüü

Juunist augustini oleme avatud:

E-P kl 11:00-20:00

Rajad avatud kuni kl 22:00

56159160

Mida teha Nõmmel

Nõmme Spordikeskus

Nõmme Seikluspark asub Nõmme Spordikeskuse territooriumil.
Külastajaid ootavad lisaks seikluspargile hubane kohvik Legend, jõusaal ja saunad.
Võimalik on mängida rannavõrkpalli (3 väljakut), tänavakorvpalli (2 väljakut), rannajalgpalli (1väljak) ja teisi pallimänge.
Seikluspargi kõrvalt saab alguse 15 km pikk, valgustatud Nõmme-Harku terviserada. Talvel on valgustatud 15km murdmaasuusaradu.
https://sportkeskus.ee/


Kohvik Legend

Kohvik Legend on Nõmmel asuvas, looduskaunis ja populaarses, spordikeskuses tegutsev perekeskne spordikohvik. Maitsvate toitude, hea teeninduse ja mõnusa interjööriga pakutakse muhedat emotsiooni nii noortele kui ka eakatele külastajatele ning igakülgset abi sünnipäevade ja firmapidude korraldamisel.
http://www.kohviklegend.ee

 

Glehni loss ja park

Nõmme linnaosa looja ja asutaja Nikolai von Glehni ajalooline uhke loss asub seikluspargist vaid 5 minuti jalutuskäigu kaugusel. Mäepealset lossi ümbritseb Glehni park. Pargis saab uudistada vana palmimaja, tähetorni ja jalutajat tervitavad Kalevipoja kuju ning kõigi laste lemmik, kivist krokodill.
https://et.wikipedia.org/wiki/Glehni_loss

Glehni loss

 

Nõmme Lumepark

Talvisel ajal toimuvad Mustamäe suusahüppetornide juures Nõmme Lumepargis mäesuusa ja lumelaua eraõpped, kursused ja trennid nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Avatud on kolm mäenõlva ja kohapeal on ka kvaliteetne rendilaenutus ning mõnusalt hubane kohvik.
http://www.nommelumepark.ee